funny-adult-games.com - Funny Adult Games

Komuniteti Aktiv

Ne kemi karakteristika të komunitetit për të gjithë për të përdorur


Lojëra Të Gatshme Për Celularë

Shijoni një përvojë lojrash ndër-platformë


Klikoni Dhe Luani

Thjesht klikoni dhe luani, pa pagesë, pa regjistrim

Funny Adult Games

Nga Brenda Lojës

Funny Adult Games #1 Funny Adult Games #2 Funny Adult Games #3 Funny Adult Games #4 Funny Adult Games #5 Funny Adult Games #6 Funny Adult Games #7 Funny Adult Games #8 Funny Adult Games #9 Funny Adult Games #10
 
Luaj Falas Tani

Qesh Dhe Sperma Në Lojëra Qesharake Për Të Rritur

Niche qesharake e botës së lojrave për të rritur vlerësohet mjaft. Duket sikur pornografia nuk duhet të jetë gjithmonë aq serioze në mënyrë që të jetë e mirë. Kjo është ajo që të dy zhvilluesit e rritur dhe drejtorët pornografikë mendonin më parë. Dhe po na bënin servilizëm me skenarë që nuk ishin aspak të besueshëm. Epo, disa prej tyre e kuptuan këtë dhe filluan të nxjerrin pornografi që ju bën të dy sperma dhe të qeshni. Dhe komedia vjen në shumë mënyra brenda kontekstit seksual të lojërave në faqen tonë. Nga njëra anë, ju keni lojërat parodi, që mashtrojnë një koncept ose një karakter në sjellje të qeshur. Por ne gjithashtu kemi lojëra ku humori është më i sofistikuar, i dorëzuar përmes dialogut me tekst ose situatave të shokuar.

Paroditë DHE Xxx Spoofs Në Lojëra Qesharake Për Të Rritur

Nëse kaloni mjaft kohë në anën e keqe të internetit ose nëse jeni një tifoz anime me brirë, atëherë me siguri keni dëgjuar Për Rregullat E Internetit. Rregulli thotë se nëse diçka ekziston me siguri ka pornografi të saj dhe kjo vlen kryesisht për karikaturat, filmat dhe lojërat video. Mendoni për çdo lojë që nuk ka asgjë seksuale që po ndodh. Le të themi Minecraft. A nuk do të habiteni kur të zbuloni se Ka Pornografi Minecraft në internet? Epo, ka dhe ne kemi disa prej tyre. Ne ju sjellim një titull në të cilin mund të personalizoni personazhet Tuaj Të Minecraft dhe të shijoni ndërveprime qesharake të të rriturve ose Me Npc ose lojtarë të tjerë me brirë në modalitetin multiplayer.

Në Lojërat Qesharake Për të Rritur ne gjithashtu mblodhëm tituj parodi që paraqesin të gjitha llojet e personazheve nga karikaturat që nuk do t'i imagjinonit kurrë në një situatë seksuale. Dhe për shkak të kësaj ju do të qani dhe qeshni mbi karin tuaj i cili çuditërisht do të jetë i vështirë si një shkëmb. A keni imagjinuar ndonjëherë se çfarë lloje Të kinks Teletubies mund të gëzojnë? Ju nuk keni pse të imagjinoni më sepse ne kemi një lojë për këtë. (PS: teletubby purple është cumslut më i madh i të gjithë atyre). Personazhe të tjerë që përfunduan të mashtruar në lojëra në faqen tonë janë Tom & Jerry, personazhet E Looney Toons dhe madje Edhe Mikey Mouse.

Lojëra Qesharake Për Të Rritur Nga Epoka Arcade

Ende mbaj mend lojën e parë seksuale qesharake që kam luajtur ndonjëherë në një kompjuter. Ishte kthyer në vitet 2000 dhe bëhej fjalë për një dele të zezë që po përpiqej të qinte të gjitha delet e bardha duke qëndruar gjithashtu larg Sheppardit dhe qenit të tij që do ta qinte menjëherë në gomar sa herë që do të kapej. Ishte shumë qesharake dhe kurrë nuk kishte për qëllim të përqendrohej në marrjen e karit tuaj të vështirë. Por ju përfundimisht do të merrni ngjallur nga playtime. Ashtu si ajo lojë, do të gjeni tituj të tjerë me temë arcade në të cilat do t'ju duhet të zgjidhni sfida të ndryshme në mënyrë që të arrini një numër të caktuar pikësh Në Lojërat Qesharake për të Rritur. Për shembull, ju mund të jeni një përbindësh tentacle në një pishinë publike që përdhunon gratë ndërsa kujdestari i shpëtimit nuk po duket. Ose një qen me një karin masiv që vrapon nëpër qytet duke ndyrë gratë. Ka edhe një lojë në të cilën ju do të duhet të mendoj nëse një karakter është një grua cis apo një tranny. Ose një në të cilën do të përpiqeni të vidhni pas grave në autobus ose në punë duke u përpjekur të nuhasni pordhët e tyre. Për shumicën e këtyre lojrave mund të jetë qeshur. Por të tjerët me ngërçin e duhur do t'i shohin ata si qesharakë ashtu edhe ngjallës.

Lojra Funny Rritur Është Falas Dhe Të Sigurt

Gjithçka që shihni në faqen tonë mund të luhet direkt në shfletuesin tuaj dhe ne nuk kërkojmë asgjë në këmbim. Nuk do të ketë një mur pagese, nuk do të ketë një kërkesë nga ne për të hequr dorë nga të dhënat personale dhe ne as nuk ndjekim aktivitetin e shfletuesit tuaj për t'ju ushqyer reklama të bezdisshme të synuara. Të gjithë ne kemi në këtë faqe interneti janë disa parulla reklamat disa nga sponsorët tanë të besuar pornografi nga të dy filmit dhe cam seks niches. Ju mund t'i vizitoni ato pasi të keni mbaruar me të gjithë përmbajtjen tonë. Por ju duhet të ktheheni herë pas here sepse ne vazhdimisht shtojmë tituj të rinj në këtë koleksion. Koleksioni Funny Adult Games vjen në një faqe të mirëorganizuar ku gjetja e përmbajtjes së duhur është kaq e lehtë falë mjeteve efikase të shfletimit. Ejani të sperma dhe qeshni, sonte!

Luaj Falas Tani